NANOSILVER Termoden

26. ledna 2019

26.1.2019 – 27.1.2019

Další rok uplynul a my Vás zveme, tentokrát už na 4. ročník oblíbené akce nanosilver Termoden. V severní části areálu Ski Bílá v Beskydech najdete společný stánek nanosilver, SKI365 a Sporten. V sobotu 26. ledna a v neděli 27. ledna se můžete nechat změřit termokamerou, abyste si ověřili, jak (ne)vhodně jste oblečeni. Dále se můžete s odborníky značky nanosilver pobavit, jak se správně oblékat v chladivém počasí, na lyže, jak se bránit před prochlazením.

 

V obou dnech budou tradičně probíhat tipovací souteže o ceny značky nanosilver, můžete si půjčit novinky i prověřené lyže značky Sporten nebo se povozit na umělém lyžařském povrchu SKi365.

Organizátorem akce je NanoTrade s.r.o. se svými značkami nanosilver(R) a SKI365(R), partnery akce jsou SPORTEN a.s.,  Ski Bílá, Horská služba ČR, HILGER s.r.o., mediálním partnerem je Hit rádio Orion.

Věříme, že i letos bude chladné počasí, aby měření proběhlo s potřebnými parametry. Snažíme se zajistit pro Vás co nejlepší sněhové podmínky už od počátku ledna 🙂