Rezervace tréninkových tratí

Pro závodní týmy je možno nově rezervovat si závodní tratě na sjezdovkách v areálu SKI BÍLÁ.

Rezervaci je možno provádět jen ve stejných dnech a časech, kdy probíhá trénink oddílu SKI Vítkovice Bílá

Tréninky jsou možné ve dnech pondělísobota v době od 8:00 do 9:30 na uzavřené sjezdovce
(červená – FIS, trenéři možnost stavby tratí od 7:30, závodníci výjezd 7:45) nebo ve dnech pondělípátek na sjezdovce – Javořinka (v době od 9:00 – 16:00) – (sjezdovka Javořinka bude přidělována pro trénink při dobrých sněhových podmínkách v celém areálu).

Termíny rezervace sjezdovky zašlete vždy nejpozději do pátku s požadavkem na rezervaci tratě na následující kalendářní týden. Vaše rezervace Vám bude zpětně potvrzena mailem. (Provozovatel areálu si vyhrazuje právo zrušit trénink z důvodu nepříznivých sněhových podmínek, popř. zasněžování).

Poptávku rezervace nám zašlete na jbrzezina@skibila.cz nebo pro informace o možných volných termínech volejte na +420 608 881 669.

Do poptávky rezervace zadejte následující údaje: Název klubu/ počet závodníků, kategorie (FIS/U16/U14/předžáci/přípravka), typ tratě (SG/GS/SL).

Pro trénink na uzavřené trati je podmínkou zakoupený skipas (v den tréninku jsou v ranních časech pokladny uzavřeny! – možnost zakoupení přes e-shop) + trenéři jednotlivých skupin uhradí poplatek 150,- Kč za závodníka přítomnému trenéru SKI BÍLÁ.