KONEC SEZÓNY 2023/2024

Publikováno: 19. března 2024

Čekali jsme do poslední chvíle a tajně věřili a doufali a modlili se, ale prostě letošní zimní sezónu definitivně UKONČUJEME. Předpovědi skýtali určitou naději, ale v čase se vše rozplynulo a i když např. dnes ráno -2,5°C a sněžení, tak to balíme a uklízíme a hlavně vše chystáme na letní sezónu.
DĚKUJEME všem návštěvníkům, že jste k náme vážili cestu a užili si novou lanovku a naše sjezdovky!!
Byli jsme v provozu 90 dní (standardně býváme cca 110 až 120 dní) a snažili jsme se pro vás vždy připravit areál do co nejlepší kondice.

A co chystáme na léto? Věříme, že přeprava osob novou lanovkou bude zejména v letním provozu mnohem rychlejší a pohodlnější než dříve. Dáváme do cajku trailové lajny a hlavně pak stezky pro děti Pašerácká stezka a Medvědí stezka, kde bude NOVINKA v podobě kuličkové dráhy, kde si budou moci dětičky pouštět kuličku ve speciální dráze. Rovněž stezku Dřevjanku připravíme v horní části areálu.

Dále bude nově bufet u horní stanice lanovky!!

V provozu bude Dětský letní park, hotel Bauer a další ubytovací kapacity v obci, stejně jako obůrka se zvěří a další naše místní atraktivity.

Těšíme se na vás v létě a chtěli bychom lanovku rozjet 1.5.2024 !! Všechny akce určitě naleznete v kalendáři zde: https://www.skibila.cz/kalendar-akci/